/ Podblanická galerie

Aktuality

Podblanický plenér úspěšně proběhl

23.09. - Podblanický plenér úspěšně proběhl

V sobotu 19. září proběhl v zámeckém parku XXIV. ročník výstavy regionálních umělců s názvem Podblanický plenér. Na výstavě pod širým nebem, kterou pořádaly Podblanická galerie Českého svazu ochránců přírody Vlašim a Klub přátel Podblanické galerie, se představilo více než 20 umělců. Fotogalerie z akce ZDE.

 
Podblanický plenér

17.09. - Podblanický plenér

V sobotu 19. září 2020 se uskuteční na louce u Vlašimské brány XXIV. ročník výstavy regionálních umělců s názvem Podblanický plenér. Na výstavě pod širým nebem, kterou pořádá Podblanická galerie Českého svazu ochránců přírody Vlašim a Klub přátel Podblanické galerie, se představí více než 20 umělců. Vernisáž výstavy začíná ve 14 hodin a umělecká díla budou na místě k vidění do 16 hodin.

 
Krása objevena

21.02. - Krása objevena

Ve čtvrtek 20. února proběhla v Podblanickém ekocentru beseda Skrze objektiv, na které seznámil posluchače fotograf Miloš Mařík se svým portfoliem a obohatil tak fotografickou kulturu ve Vlašimi. Více v celém článku.

 
Skrze objektiv

14.02. - Skrze objektiv

Ve čtvrtek 20. února 2020 proběhne v sále Podblanického ekocentra beseda s fotografem Milošem Maříkem. Ukážeme si, co je klíčem k vytvoření působivé fotografie, počínaje rodinou, svatební nebo portrétní  fotkou, a to nejen pro nás jako fotografy, ale především pro klienty. Začátek v 17.30 hodin, více v celé zprávě.

 
Nominujte nové Blanické rytíře

8.01. - Nominujte nové Blanické rytíře

Do 6. března 2020 zasílejte nominace na Blanické rytíře. Nominovat můžete fyzické osoby, které se významně zasloužily o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka. Ocenění převezmou titul Blanického rytíře 10. dubna 2020 ve 13.00 hodin v obřadním sále vlašimského zámku. Více v celé zprávě.

 
Otevírací doba EKOOBCHODU

20.12. - Otevírací doba EKOOBCHODU

Vážení zákazníci, v době vánočních svátků máme v Ekoobchůdku zavřeno. Mimořádné otevření paraZOO a Ekoobchodu se uskuteční 25. 12. 2019 od 10 do 14 hodin, kdy proběhne akce Vánoce se zvířátky. Od 27. 12. 2019 do 3. 1. 2020 bude Ekoobchod uzavřen z důvodu probíhajíci inventury. Na Vaši návštěvu se těšíme opět 7. 1. 2020. Přejeme Vám poklidné prožití Vánoc a do Nového roku mnoho zdraví!

 
Prodej obrazů zahájen

5.12. - Prodej obrazů zahájen

Až do 20. prosince můžete v Podblanickém ekocentru navštívit výstavu obrazů Stanislava Příhody. Na výstavě můžete zakoupit nejen vystavené obrazy, ale také poslední autorovu knihu s názvem Standokanova recesní trojka. Fotografie z vernisáže k vidění ZDE.

 
Vánoční výstava začíná zítra!

3.12. - Vánoční výstava začíná zítra!

Již zítra, to je ve středu 4. prosince, bude v 17.00 hodin zahájena výstava obrazů Stanislava Příhody. Vernisáž bude doplněna o autogramiádu nové knihy Standokanova recesní trojka a na výstavě bude možné obrazy také zakoupit. Jste srdečně zváni, těšíme se na Vás!

 
Beseda s autorem knihy Zlatodůl Roudný u Vlašimi

19.11. - Beseda s autorem knihy Zlatodůl Roudný u Vlašimi

V úterý 17. prosince od 17 hodin se uskuteční v sále Podblanického ekocentra beseda s Ing. Václavem Zemkem, autorem druhého doplněného vydání knihy Zlatodůl Roudný u Vlašimi. Součástí programu bude promítání, prodej knih i autogramiáda autora.

 
Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

13.11. - Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

Pro zájemce o vlastivědu Benešovska, Vlašimska, Voticka, Českého Meránu a Dolního Posázaví vychází nové číslo časopisu Pod Blaníkem. Jaké články přináší, se dočtete v celé zprávě.

 
<< -  1 2 3 4 5  -  >>